img show 77
Více fotografií

Striptýz

Striptýz je jedním z nejoblíbenějších dárků pro vaše přátelé nebo obchodní partnery. Je vhodným doplňkem na každou oslavu a party. Naše dívky se vám představí v různých kostýmech a erotickém prádle, aby co nejlépe splnily vaše přání a fantazii. Celé show během cesty je založeno na přímém kontaktu mezi klientem a striptérkou.

img show 49
Více fotografií

Lesbi show

Často nejen ženy, ale i muži sní o tom, být u milování dvou žen. Jaké to asi je? Naše atraktivní dívky Vám tuto podívanou umožní. Lesbi show je umocněno kostýmy dívek , třeba jako zdravotní sestřičky, policistka a vězeň, školačky, černém latexu atd. Sami v těsné blízkosti ucítíte jejich vůni a uvidíte, jak jejich jazýčky vyhledávají ty nejintimnější části těla.

img show 63
Více fotografií

Autoerotika

Říká se kdo si hraje nezlobí. Některé naše dívky si hrají velmi rádi. Mají na to spoustu pomůcek, které milují a ukáží Vám, jak je používají. Pokud chcete, můžete jim s vibrátorem, svíčkou, šlehačkou a dalšími pomůckami pomoc i Vy sami. Toto velmi erotické show v podobě autoerotiky je příjemným zážitkem i pro ty nejnáročnější diváky.

img show 48
Více fotografií

XXL Strip

Myslíte si, že jste již viděli opravdu všechno? Opak je pravdou! Tato dáma se jmenuje Sugar a ukáže Vám, že nějaké to kilo navíc není žádná překážka na rozjetí pořádné taneční show. Na vlastní oči spatříte odhalené " 140 kilo živé váhy ".